Połączyła nas pasja

Pasja, która sprawia, że w pracy z naszymi uczniami w skuteczny sposób łączymy naukę i zabawę. Akademia programowania Zaprogramowani.com to nowoczesny pomysł na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży. To także odpowiedź na potrzeby coraz bardziej podporządkowanego nowym technologiom rynku pracy, gdzie bardziej niż dyplomy liczą się konkretne, rzetelnie wykształcone umiejętności.

 

Technologie przyszłości

Eksperci badający współczesny rynek pracy i rozwojem edukacji dowodzą, że brak znajomości języka programowania znacznie zmniejsza szanse na znalezienie dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy – w Lubinie lub jakimkolwiek innym mieście. Jako aktywni zawodowo programiści coś o tym wiemy. Nie tylko zawody ściśle związane z technologiami przyszłości wymagają umiejętności programowania. Znać język programowania c lub nawet podstawy programowania w javie to więcej niż najlepsze, najlepiej przygotowane CV. Poza tym nic nie rozwija tak jak tworzenie systemów i aplikacji!

 

Nasz cel

Nasza kadra dba o to, by młodzi adepci sztuki programowania rozwinęli skrzydła, odkryli w sobie pociąg do nowych technologii, a także poprawili swoją znajomość języka angielskiego. Nauka w akademii programowania Zaprogramowani.com odbywa się w grupach podzielonych ze względu na  wiek, poziom zaawansowania i oczekiwania poszczególnych uczniów. W pracy z młodzieżą stawiamy na autorski program nauczania, stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia i pasji. Właśnie dlatego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są tak efektywne i pozwalają na podjęcie nauki na dalszych etapach kształcenia!

 

Dlaczego my?

Jesteśmy pełni pasji, którą chcemy zarażać najmłodszych. Zapewniamy kompleksową naukę i twórcze metody pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiemy, jak zachęcić do nauki – z nami początki programowania nie stanowią większego problemu. Dobrze wykształcona pasja do programowania to coś, na co jesteśmy zaprogramowani od samego początku. Jeśli uczyć się programowania w Lubinie, to tylko w akademii programowania Zaprogramowani.com!